نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ چیست؟ بسیاری از افراد که به فکر راه انداختن یک خط تولید هستند نیاز به یک بسته بندی برای محصول های خود دارند ، یکی از برترین نوع های بسته بندی پلاستیک شیرینگ است که در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل در رابطه با نایلون شیرینگ چیست و کاربرد های آن توضیح بدهیم .

نایلون شیرینگ چیست؟
نایلون شیرینگ چیست ؟

حتما تا به حالا پک های بسته بندی 6 تایی اب معدنی ، نوشابه و دیگر مایع جات را مشاهده کرده اید ، این نوع نایلون با قرار گرفتن در مقابل حرارت خاصیت جمع شوندگی پیدا میکند که موجب میشود به دور محصول جمع شود و با کمترین فضای ممکنه برترین بسته بندی را در اختیارتان قرار دهد .

آیا میتوان رو نایلون شیرینگ چاپ نمود ؟

هر تصویری با هر تعداد رنگی که بخواهید میتوان روی این نوع پلاستیک چاپ نمود ، هیچ محدودیتی برای مشتریان وجود ندارد از همین رو تنها کافیست عکس ، لوگو ، متن و هر آنچه که می خواهید رو نایلون چاپ شود را برای ما فرستادن نمایید .

نایلون شیرینگ چیست؟

هزینه چاپ روی نایلون :

با توجه به تعداد رنگ موجود در چاپ شما هزینه گذاری انجام میشود ، برای دریافت هزینه دقیق آنچه که می خواهید چاپ نمایید را برای ما فرستادن نمایید تا در سریع ترین وقت ممکنه هزینه گذاری کرده و به شما ارجاع بدهیم .

چاپ از 1 تا 8 رنگ full hd همراه با کیفیت تضمینی انجام میشود .

نایلون شیرینگ چیست؟
هزینه نایلون شیرینگ

تولیدات این نوع پلاسنیک، هزینه را بر حسب کیلو گرم هزینه گذاری می کنند و با توجه به هزینه روز مواد پتروشیمی و درجه بندی کیفیت مواد اولیه ، هزینه ها متفاوت میباشد .

تولید در همه ابعاد و ضخامت ها

هر تولیدی با توجه به نیازی که دارد ابعاد و ضخامت مخصوص خود را سفارش میدهد از همین رو میتوانید با توجه به نیاز خود ضخامت و ابعاد را سفارش سازی نمایید . سامین پلاست در خدمت شماست.

مطالب مرتبط :

تفاوت نایلون و نایلکس

کیسه فریزر و حفظ سلامت مواد غذایی

انواع پلاستیک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.